Через алкоголізм в Росії спостерігається хронічна нестача кваліфікованих кадрів. Про це пише Die Welt.
Незважаючи на закони алкоголізм в Росії є великою проблемою економіки. Навряд чи за межами міст можна знайти якісну працю.
Як показують наукові дослідження, 25% чоловіків у Росії вмирає, не досягнувши 55 річного віку, у Великобританії цей показник знаходиться на рівні 7%.
Один російський мільярдер, який працює у сільськосподарському секторі, розповів про свій досвід у російському селі. "Це було красиво там, безкраї великі площі - фактично величезний потенціал", - розповідає він. Але коли він прийшов, щоб поговорити з потенційними працівниками у сільській місцевості, він став похмурим.
"Якщо ви зможете привести на співбесіду десять чоловік, ви можете відправити шість або сім з них відразу додому", - зазначив він. З решти залишаються після одного місяця роботи лише двоє. "Причиною тому є аАлкоголь. 80% сільського населення вживають алкоголь у надмірних кількостях. І або частково, або повністю стають непридатним для регулярної роботи. Це - трагедія нашої економіки", - сказав підприємець.
Також німецьке видання зазначає, що це трагедія не тільки для російської економіки, яка знаходиться на межі рецесії. Працівник аеропорту, який зловживав алкоголем, можливо, став причиною того, що у Москві розбився літак з главою французької компанії Total Крістоф де Маржері.
Раніше вже публікувалося дослідження, в якому бралося три міста Росії, за 1990-2001 роки. Згідно з їх даними, 52% смертей відбувалося серед працездатного населення внаслідок зловживання алкоголю. Природно, що в 90-ті роки був відзначений був відзначений ріст алкоголізму в країні. Оскільки крах десятиліть диктатури привели в боротьбі за виживання, після короткої ейфорії настало глибоке роздратування ситуацією з-за фінансових втрат, інфляції та постійного стресу. Ситуація покращилася після 2005 року, вважає видання. При цьому статистика показує, що кожен росіянин випиває 14 літрів чистого спирту на рік. На тлі покращеного добробуту серед росіян стало дуже популярне вино.