В ході торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі у вівторок, 12 березня, акції продовжили падіння. Як свідчать дані торгів, станом на 17:35 за Києвом акції компанії зменшилися на 6,7%, до 373,2 долл. за акцію. 11 березня в ході торгової сесії акції компанії знижувалися в межах 10%, повідомляє фінансовий портал Капітал.
Про припинення польотів Boeing 737 MAX і його модифікацій, крім Ethiopian Airlines, вже заявило Управління цивільної авіації Великобританії, а також ряд африканських і центральноамериканських авіакомпаній. Влада Китаю, Індонезії, В'єтнаму, Сінгапуру, Оману, Малайзії і Австралії також розпорядилися тимчасово припинити використання цих повітряних суден. Заборонили польоти також деякі країни Євросоюзу і Австралія.
Управління цивільної авіації Індії посилило вимоги до пілотів Boeing 737 MAX. Євросоюз має намір ухвалити рішення щодо подальшої експлуатації авіалайнера за підсумками консультацій з авіаційними керівниками США.
В той же час, компанія Boeing виступила із заявою, що впевнена в безпеці літаків 737 MAX 8, однак розуміє рішення регуляторів призупинити польоти.
Авіакатастрофа в Ефіопії забрала 10 березня життя 157 людей. Рейс з Аддіс-Абеби в Найробі, що виконував Boeing 737 MAX 8, впав приблизно в 60 км на північний захід від ефіопської столиці. Точні причини авіакатастрофи поки що не встановлені, рятувальникам вдалося виявити обидва бортові самописці.
29 жовтня 2018 року Boeing 737 MAX 8 індонезійської бюджетної авіакомпанії Lion Air виконував рейс JT610 з Джакарти в Панкалпінанг. Приблизно через 13 хвилин після вильоту зі столичного аеропорту літак звалився в Яванське море. Всі, хто знаходилися на борту, - 189 осіб, загинули. Згідно з отриманими даними першого бортового самописця, на лайнері було виявлено як мінімум шість технічних збоїв.
10 березня в Ефіопії зазнав катастрофи авіалайнер компанії Ethiopian Airlines. Boeing 737-800 MAX рейсу ET 302 вранці в неділю вилетів з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абеба до столиці Кенії Найробі. Через кілька хвилин після зльоту літак зник з радарів. О 8:44 за місцевим часом він впав за 62 км від Аддіс-Абеби, в районі міста Бішофту. Трекер Flightradar24 називає можливою причиною аварії неполадки, що виникли відразу після вильоту літака з аеропорту.
На борту літака перебували громадяни 33 держав - 149 пасажирів і восьмеро членів екіпажу. За попередньою інформацією, українців серед загиблих немає.