Адміністрація Джо Байдена налаштована на повернення Ірану до виконання ядерної угоди

Поділитися
Адміністрація Джо Байдена налаштована на повернення Ірану до виконання ядерної угоди Прес -секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі
Байден вважає, що США шляхом дипломатичних зусиль повинні прагнути до продовження і посилення ядерних обмежень.

46-й президент США Джо Байден налаштований на повернення Ірану до виконання ядерної угоди, але має намір розширити вимоги до Тегерану. Він планує припинити програми балістичних ракет і дестабілізації обстановки в регіоні, повідомила в столиці Сполучених Штатів прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі, передає "Укрінформ".

«Очевидно, що наш підхід вимагає від Ірану дотримання вимог ядерної угоди», - зазначила прес-секретар.

За її словами, президент Байден розглядає це як основу для просування вперед.

«Байден вважає, що США повинні вирішувати питання за програмою балістичних ракет Ірану і його дестабілізує діяльності в регіоні», - зазначила Дженніфер Псакі.

Дженніфер Псакі додала, що Іран насамперед повинен повернутися до виконання обмежень щодо ядерної програми, перш ніж продовжити переговори.

За її словами, Джо Байден також вважає роботу з союзниками і партнерами, насамперед членами переговорного формату Р5 + 1, «ключовий для будь-якого просування вперед, в тому числі щодо майбутнього іранського ядерного угоди».

Іранське ядерне угоду, яке має офіційну назву «Спільний всеосяжний план дій» (JCPOA), було укладено в 2015 році при адміністрації Обами в форматі P5 + 1. Його учасниками стали п'ять постійних членів РБ ООН, а також Німеччина з залученням ЄС. Угода передбачала скасування більшості санкцій проти Тегерана в обмін на припинення його ядерної програми.

Тоді Іран провів несанкціоновані випробування двох балістичних ракет. Угода щодо ядерної програми Ірану вступило в силу.

Тим часом, Віктор Каспрук у статті для ZN.UA "Іран: чи можна чекати спокою від давнього ворога?" зазначає, що угода не містить достатньо механізмів для того, щоб перешкодити Ірану і надалі нести ядерну загрозу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі