Про це пише кореспондент Reuters Анатоль Калецкі на сторінках The New York Times. В питанні бюджету Єврокомісії доведеться докласти серйозних зусиль, щоб переконати Францію понизити податки і тим самим підштовхнути її економіку до розвитку.
В цей же час, німецький "бюджетний пакт" диктує Євросоюзу скорочувати бюджетні витрати і шукати фіскальний простір для ліквідації бюджетного дефіциту в Франції на рівні 3%. Єврокомісії доведеться якимсь чином узгодити ці дві дії.
В цей же час, дострокові парламентські вибори в України визначають майбутнє відносин ЄС і Росії.
"Якщо перемогу здобуде поміркована партія Петра Порошенка, це може дозволити лідерам ЄС почати справжній мирний процес в Україні. Цілком можливо, що доведеться визнати остаточну втрату Криму і гарантувати Росії, що Україна залишиться нейтральною", - пише кореспондент Reuters.
Він зауважує, що таким чином відносини з Кремлем поступово почнуть повертатися до норми. І до середини 2015 року ЄС зможе скасувати свої санкції.
На додачу, Європейський центральний банк збирається в неділю представити свої висновки щодо стійкості європейських банків. Головна фінансова установа ЄС хоче стимулювати кредитування в приватному секторі, від якого були відрізані компанії в Росії через санкції.
Автор пише, що якщо ЄС зможе впоратися з усіма трьома викликами, то об'єднання знову повернеться до поступового розвитку. Сьогодні також канадське видання Le Devoir писало, що Росія не зможе вплинути на вибори в Україні. !zn