Зима все ближче: як правильно обрати обігрівач

Поділитися
У кожного виду є свої особливості.

Через агресію РФ українці вимушені готуватися до важкої зими та робити запаси продуктів. Також слід заздалегідь підібрати додаткове джерело тепла.

Зараз на ринку безліч пропозицій на будь-який бюджет і у кожного виду обігрівачів є свої особливості, які слід врахувати. Найбільш популярними серед населення залишаються електричні обігрівачі, повідомляє finance.ua. 

Електричні обігрівачі

Вони найбільш популярні серед населення, адже ними легко користуватися і вони відносно недорогі. Ціна на них коливається від 2 до 3 тисяч гривень. Потужність конвекторів близько 1 — 2,5 кВт, а вистачає цього для кімнат площею понад 30 квадратних метрів.

Інфрачервоні обігрівачі

Є невеликі з потужністю до 1 кВт, і великі — потужністю понад 2 кВт. Коштують вони у межах від 700 гривень до 2,5 тисячі гривень. Працюють такі обігрівачів подібно до сонця, тобто випромінюють хвилі в інфрачервоному діапазоні.

Масляні обігрівачі

Такі пристрої мають всередині мінеральну олію, яка нагрівається і випромінює тепло. Коштують від 3 до 4 тисяч гривень. Прості у використанні й доволі довго утримують тепло у кімнаті. Єдине, що металевий корпус обігрівача швидко нагрівається, що може бути небезпечним. Також, потужність масляних обігрівачів доволі велика — понад 2 кВт. Це призводить до великого навантаження на мережу.

Теплові вентилятори

Перевагою таких вентиляторів є те, що вони мобільні, а ще швидко нагрівають кімнату. Вартість сягає від 800 гривень до 1,5 тисячі гривень. Проте, вони не підходять для обігріву великих приміщень, адже малі та споживають багато електрики.

Головний недолік перерахованих обігрівачів — їх залежність від електроенергії. Мешканці приватних будинків можуть пошукати альтернативні варіанти обігріву. 

Твердопаливні чи газові обігрівачі

Такі обігрівачі зазвичай працюють на дровах, вугіллі, палетах та газі. І попит на них росте тільки серед населення, яке проживає у приватному секторі. Використання таких обігрівачів неможливе у квартирах.

Буржуйки

Їхня ціна 4 — 6 тисяч гривень. Для монтажу буржуйки потрібен димохід. Недоліком таких обігрівачів є те, що вони не можуть обігріти велику площу приміщення через свій малий розмір.

Твердопаливні та газові котли

Твердопаливні котли можна встановити лише у приватних будинках, а газові працюють і у квартирах, і у будинках. Ціна таких пристроїв доволі велика: 15 — 25 тисяч гривень, додаткові декілька тисяч гривень варто віддати ще й за монтаж. Крім того, газові котли не можуть працювати, якщо будуть часті перебої з електропостачанням.

Генератори

Це єдині пристрої, які не потребують газу чи електрики. Вони працюють на бензині чи дизельному пальному. Ціна їх також висока: від 15 тисяч гривень до 25 тисяч гривень. Використовувати їх може не кожен, адже для повноцінної роботи, їм потрібний відкритий простір.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі