"Журналіст - це шпигун від народу у владі" - Мостова

Поділитися
Завжди знайдеться хтось, хто буде не радий тому, що ти виявив за фіранкою. © http://detector.media/
Головний редактор тижневика "Дзеркало тижня. Україна" розповіла про небезпеки професії журналіста.

Журналіст - це шпигун від народу у владі. Завжди знайдеться хтось, хто буде не радий тому, що ти виявив за лаштунками. І витягувати на світ божий завжди небезпечно. Про це розповіла в інтерв'ю "Детектор медіа" головний редактор тижневика "Дзеркало тижня. Україна" Юлія Мостова.

За її словами, одна з особливостей професії журналіста - постійно шукати того, хто за твою роботу добра тобі не побажає. За твою добре зроблену роботу.

"Адже мова йде не тільки про журналістські розслідування, хоча про них - в першу чергу. Але ми завжди повинні шукати тих, хто від нас ховає головне. І завжди повинні це головне і це важливе людям показувати. Чи нас за це вбиватимуть - у прямому чи переносному значенні слова? Я досить часто стикалася з кампаніями, проведеними проти мене безпосередньо, причому не тільки за власні матеріали, а й за матеріали авторів "Дзеркала тижня" - Алли Єрьоменко, Юрія Бутусова. Різні були історії, звичайно. Але це не лякає - ти нариваєшся весь час. Тобто весь час "шукаємо того, хто хоче тебе вбити", якщо перефразувати цитату. Хоча, за великим рахунком, ми не нариваємось: ми просто робимо свою роботу. Залишки з нас роблять свою роботу", - розповіла Мостова.

Вона також розповіла, що журналіст відрізняється від інших своєю допитливістю ще зі шкільної лави.

"Ми з вами говорили колись, що журналіст - це не та людина, яка добре пише твори або вірші в школі. Журналіст - це людина, яка в курсі всього, що відбувається не те, що в класі, - на паралелі, на два поверхи вгору і на один вниз. Це дуже допитлива людина. Завжди цікаво те, що від тебе ховають, що тобі забороняють. І насправді, все, що від тебе приховують - це знову ж професійне", - підсумувала Мостова.

Читайте також: Юлія Мостова: "Журналісти — це розвідники. Переходячи на інший бік, ми зраджуємо своїх"

Зазначимо, Швейцарська неурядова організація Press Emblem Campaign опублікувала доповідь про кількість загиблих журналістів з початку року. Згідно з даними організації, з початку 2018 року факти загибелі працівників медіа зафіксовані у 22 країнах світу. Повідомляється про смерть 66 журналістів у гарячих точках.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі