Життя на карантині: як змінилися хобі українців

Поділитися
Життя на карантині: як змінилися хобі українців Необхідність перебувати в ізоляції змінила хобі українців © DT.UA
Роботою в саду почали цікавитися менше, а онлайн-курсами – більше.

Введення карантинних заходів в Україні змусило багатьох переглянути та змінити свої звички. Громадські місця не працюють, зупинено рух міжміського транспорту, а отже, виникла необхідність у пошуку того, чим зайнятися вдома. Команда аналітиків Picodi.com перевірила статистику пошукових запитів в Google і склала рейтинг найпопулярніших занять на час карантину.

Фахівці порівняли кількість пошукових запитів в березні 2019 і березні 2020 року. Очікувано, всі розваги, які передбачають вихід з дому, стали менш популярними. Так, пошук театрів знизився на 65%, концертів – на 54%, танців – на 42%, а фотографії – на 23%. Крім того, українці стали менше цікавитися садівництвом (на 44%).

Найбільший інтерес зафіксований до онлайн-курсів (Coursera, Udemy та інші) - зростання запитів збільшилося на 197% з минулого року. На другому місці зростання за популярністю (182%) розташувалися настільні ігри, а на третьому - карткові ігри (зростання інтересу 115% порівняно з 2019 роком). Незначним зростанням відзначилися читання (6%), онлайн-ігри (22%) і фільми (32%). Інтерес до іноземних мов зріс на 35%.

Picodi

14 березня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про протидію коронавірусу, яким передбачено закриття пунктів пропуску на кордоні та тимчасову заборону в'їзду іноземців до України.

16 березня Кабмін за ініціативою Зеленського посилив карантинні заходи, ввівши обмеження на роботу метро, міжміські пасажирські перевезення та масові заходи.

Докладніше про боротьбу з коронавірусом у світі читайте в матеріалі ZN.UA "Світ у боротьбі з коронавірусом: як Україну та інші країни поступово затягує в глобальний карантин".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі