Зокрема, президенти домовилися провести "новорічний обмін" до 31 грудня. У той же час сторони не змогли домовитися про розведення сил у Донбасі, крім трьох гуманітарних кордонів. Путін наполягає на проведенні виборів у Донбасі, після чого Україна зможе отримати контроль над кордоном.
Російська сторона вимагає амністії у відношенні до всіх, хто входить в список, незважаючи на вчинення низкою осіб серйозних кримінальних злочинів: убивств, терактів, згвалтувань. Більш того, повинні бути припинені процеси, які ще не отримали судові вироки і підслідні повинні бути амністовані незалежно від тяжкості скоєних злочинів ними.
Виконання вимоги беззастережної амністії стане пасткою. Адже, як вважають експерти, прецедент з амністією списочників дасть привід вимагати амністії для всіх при прийнятті закону про амністію, який входить в пул обов'язкових законів Мінського пакета.
Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель повідомила про те, що питання Криму під час переговорів не піднімали.
За іншими даними, Україна погодилася на рамковий документ, який був запропонований Росією. Серед основних пунктів: склад Нормандського формату залишиться незмінним; не піднімати питання Криму; Мінський процес визнається всіма учасниками переговорів як єдиний механізм досягнення миру в Донбасі; Формула Штайнмаєра лягає в основу реалізації мінського процесу.
Раніше міністр МВС Арсен Аваков повідомив про те, що президент Зеленський не здав державницької позиції.
Зазначимо, на двосторонній зустрічі Зеленського і Путіна були присутні голова Міненергоекології Олексій Оржель і виконавчий директор НАК "Нафтогаз України", міністр енергетики РФ і глава "Газпрому" Олексій Міллер. Результати зустрічі поки невідомі.
Українська делегація складається з 13 осіб, в неї входять співробітники Офісу президента, міністри і керівництво НАК "Нафтогаз України".
DT.UA веде текстову трансляцію саміту в нормандському форматі.