Зеленський провів засідання Ставки: сторони обговорили ймовірні дії РФ на найближчий період

29 сiчня, 2023, 18:04 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Обговорювались також питання забезпечення ключових потреб сил оборони України в основних зразках озброєння.

Зеленський провів засідання Ставки: сторони обговорили ймовірні дії РФ на найближчий період
© Володимир Зеленський / Telegram

Президент України Володимир Зеленський у неділю, 29 січня, провів  чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

"Заслухали доповіді щодо оперативної обстановки на фронті, зокрема на донецькому напрямку та на півдні. Розглянули важливу інформацію від розвідки щодо ймовірних дій ворога на найближчий період. Готуємося до всіх можливих подій", - зазначив Зеленський у Telegram.

Зазначається, що під час засідання сторони обговорили забезпечення ключових потреб ЗСУ в основних зразках озброєння, військової техніки та боєприпасів для проведення операцій, запланованих на 2023 рік.

Нагадаємо, очільник української розвідки Кирило Буданов розповів, що Україна планує проведення масштабного контрнаступу навесні. "Найспекотнішими" бойові дії, за його прогнозами, будуть у березні. При цьому глава ГУР вважає, що 2023-й принесе нашій державі перемогу. За його словами, чекати хороших новин варто в середині або у другій половині року. 

Читайте також: NYT: Герасімов під тиском почати новий наступ проти України навесні

Related video

Які організаційні та структурні зміни потрібні для прискорення нашої перемоги над ворогом? Як зміцнювати лідерство у військах і що означає по-справжньому дбати про солдата на фронті? Про це у статті Юрія Бутусова "Як здобути перемогу у 2023-му: створення "петлі Бойда"для України".

 

Дивіться спецтему: Путін вирішив розмістити ядерну зброю в Білорусі, бо не отримав бажаного від Сі — Зеленський Пекін завжди забезпечував "дипломатичне прикриття" Кремлю, дотримуючись офіційної позиції нейтралітету у війні. Але після зустрічі президентів дещо змінилося.  Військові оборонятимуть Бахмут, поки це буде нам необхідно з точки зору виконання військових оборонних задач – Маляр Вона розповіла, як ворог поширює інформаційно-психологічно атаки на тему Бахмута. Суспільство відчує втому і схилятиметься до компромісу – Зеленський про ризики падіння Бахмута З іншого боку особливо вигідно цю поразку на світовій арені зможе «продати» Путін. За добу українські військові знищили 610 окупантів та «приземлили» ворожий літак: Генштаб повідомив втрати росіян У росіян також поменшало й іншої техніки. В РНБО нагадують, що сьогодні УПЦ МП повинна звільнити Києво-Печерську лавру Там нагадали, що цей комплекс, перш за все, є музеєм, який належить державі. Тож тепер лавра функціонуватиме за законами нашої країни. 
За матеріалами: ZN.UA / Підготував/ла : Анна Конюченко
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК