Заробітна плата військових: що робити при затримці виплат

Поділитися
Роз'яснення дав експерт.

Через військове вторгнення РФ в Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Призову підлягають військовозобов'язані чоловіки від 18 до 60 років. Іноді бувають випадки, коли військовослужбовцям затримують зарплату. Адвокат Дмитро Йовдій розповів «Соціальній інформаційній платформі», як діяти й куди звертатися, якщо військовому затримують зарплату або нараховують її неправильно.

Експерт зазначив, що глобальних проблем з нарахуванням зарплати на державному рівні немає.

«У бюджеті кошти є, вони перераховуються. Часто затримки з виплати зарплати трапляються з технічних причин. І такі затримки можуть бути досить довгими», — сказав він.

Йовдій пояснив, що затримки виплат можуть бути пов'язані з переведенням військовослужбовця з однієї військової частини до іншої. Тоді може статися збій на рівні бухгалтерії. Можуть бути випадки, коли одній військовій частині передають в підпорядкування фінансове забезпечення іншої частини. Тут уже йдеться про переведення цілої групи військовослужбовців.

«Як правило, часто губляться дані й дуже багато часу йде на з’ясування обставин. У більшості таких ситуацій потрібно просто тримати нормальну комунікацію. Необхідно нагадувати про себе бухгалтерії, заступнику командира по фінансовій частині. Як правило, усе вирішується», — сказав він.

Адвокат підкреслив, що якщо питання таким чином не вирішується, то необхідно телефонувати на гарячу лінію Міністерства оборони або у фінансовий департамент відомства. 

«У моїй адвокатській практиці немає жодного випадку, коли доводилося подавати в суд чи правоохоронні органи якусь заяву про невиплату заробітної плати. Як правило, усе вирішується саме таким комунікативним способом», — резюмував він.

Раніше ми писали, який розмір грошового забезпечення отримують українські захисники.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі