Зараз відновлення ядерного статусу України підтримують більше громадян, ніж кілька років тому – опитування

Інфографіка
Поділитися
Зараз відновлення ядерного статусу України підтримують більше громадян, ніж кілька років тому – опитування © Крим.Реалії
Соціологи розповіли, що, на думку українців, є найкращим стримуючим фактором проти подальших нападів на нашу країну.

В Україні у порівнянні з 2019 роком зросло число тих, хто підтримує відновлення Україною ядерного статусу. Так, три роки тому відновлення такого статусу підтримували 47% українців, цього року – 53%, свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Соціологічна група "Рейтинг"

Соціологічна група "Рейтинг"

Що стосується способів стримування майбутніх нападів на Україну, зокрема росії, то найчастіше респонденти називали вступ нашої держави до НАТО та ядерне роззброєння рф. Вступ України в ЄС та гарантії від західних партнерів щодо надання озброєння нашій державі як методи стримування підтримують по 34% опитаних.

Ще по 17% громадян висловилися за такі методи стримування як ядерне озброєння України та фінансову допомогу нашій державі. Підписання мирних угод з РФ як метод стримування агресії підтримують 8%.

Соціологічна група "Рейтинг"

стримування2.JPG (106 KB)
стримування2.JPG (106 KB)
Соціологічна група "Рейтинг"

Опитування провели 20-21 листопада серед населення України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. 

Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Всього опитали 1000 респондентів методом опитування CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Опитування проводилось на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,1%. Терміни проведення: 20-21 листопада 2022 р.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі