"Наскільки мені відомо, у Києві відбувався в Подільському районному суді суд щодо Артура Кринарі, він же "Дінго". Ухвалене рішення щодо обміну на наших українських заручників. Він був одним із суб'єктів. Таким чином, українська держава звільнила й передала його Російській Федерацій у рамках обміну", - наголосив він під час брифінгу 13 січня.
Про видачу "Дінго" бойовикам неодноразово повідомляли українські журналісти і ЗМІ, однак через таємність обмінних списків підтвердити цю інформацію було важко.
Влітку 2017 року, під час зустрічі на Подолі в Києві, злочинець вистрілив у Осмаєва, у відповідь Окуєва відкрила вогонь и поранила його. Призначаючи зустріч, Артур Денісултанов (Артур Курмакаєв, Артур Кринарі, Алекс Вернер, Цебро, Олександр Дакар, "Дінго") представився подружжю журналістом французького видання Le Monde.
Насправді ж Денісултанов – відома особа у кримінальних колах Санкт-Петербурга. Він народився у Гудермесі (Чеченська Республіка, РФ), у 1990-х займався вимаганням та викраденням людей, тоді ж вперше був ув'язнений.
Після амністії Денісултанов переїхав до Петербурга, де продовжив займатися злочинною діяльністю. У квітні 1999 року став учасником обміну на російського військовополоненого Сергія Леонтьєва, з полону чеченських работоргівців в Аргуні родичі викупили його за $ 6 тисяч.
У 2008-му "Дінго" опинився в Австрії як "парламентер" голови Чечні Рамзана Кадирова на переговорах з його колишнім охоронцем, який закидав Кадирову тортури. Після затримання Денісултанов заявив, що за роль "парламентера" (а якщо переговори зайдуть в безвихідь, то і кілера) йому обіцяли $ 100 тисяч, а також розповів про список ворогів Кадирова з 300 кандидатів на відстріл.
Денісултанова депортували до Москви, де він відмовився від власних свідчень про "розстрільний список". Не підтвердив їх і сам Кадиров.
Упродовж 2011-2014 років Дунісултанов змінив прізвище на Кринарі та встиг знову опинитись за ґратами. Увесь цей час він не втрачав зв'язку із Чечнею , наприклад, у вересні 2016 року він по російському паспорту літав з Москви до Грозного.
Адам Осмаєв пов'язує замах на себе та вбивство дружини з помстою Рамзана Кадирова, а замовником називає президента РФ Володимира Путіна, у спробі замаху на якого звинувачували чеченського добровольця.
З 14 хвилини.
Нагадаємо, напередодні поліція повідомила про затримання підозрюваних у вбивстві Аміни Окуєвої. За версією слідства, виконавець злочину був членом групи, яка займалась замовними вбивствами.
30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха на Київщині невідомі розстріляли автівку подружжя з автоматів калібру 7,62. Від прицільних пострілів Аміна Окуєва загинула, Адама Осмаєва було поранено.