Захід може створити інтегровану систему ППО, яка захистить ключові об’єкти України – Міллі

Поділитися
Захід може створити інтегровану систему ППО, яка захистить ключові об’єкти України – Міллі © defensie.nl
Генерал США розповів, як вона працюватиме та що потрібно для її створення.

Західні партнери розглядають можливість створення багаторівневої інтегрованої системи протиповітряної оборони для України. Саме про неї просить Київ, повідомив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі під час брифінгу за підсумками шостої зустрічі у форматі “Рамштайн”.

Він пояснив, що така система не зможе захистити все українське небо від російських ударів, проте допоможе контролювати пріоритетні об’єкти, які найбільше цього потребують. Така оборона може бути утворена за рахунок поєднання засобів ППО різної дальності – близької, середньої та великої.

На думку Міллі, країни Заходу можуть надати Україні таку інтегровану систему. Для цього учасники зустрічі “Рамштайн-6” мають долучитися й допомогти нашим захисникам побудувати й підтримувати її.

Генерал додав, що для створення багаторівневої оборони можуть бути використані ті системи ППО, які наразі є доступними у різних державах світу. Зокрема, йдеться про Patriot, а також німецькі й ізраїльські засоби. Міллі зазначив, що багато країн-учасниць саміту мають широкий спектр і інших систем.

«Завдання полягатиме в тому, щоб об’єднати та розгорнути їх, навчити бійців, оскільки кожна з цих систем відрізняється, переконатися, що вони можуть зв’язуватися з системами командування, контролю та зв’язку, і переконатися, що вони мають радари, які зможуть сигналізувати один одному для перехоплення цілей», – пояснив він.

Марк Міллі зазначив, що реалізувати цей план буде доволі складно з технічної точки зору, однак він є цілком досяжним. За словами генерала, саме до його втілення зараз прагнуть партнери.

Крім цього, на брифінгу міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Україна отримає від партнерів нові системи ППО настільки швидко, наскільки їх фізично зможуть доставити.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі