Захарченко вважає угруповання "ДНР" окремою державою

Лідер терористичного угрупування "ДНР", що діє на окупованій території Донецької області, Олександр Захарченко вважає "ДНР" окремою державою.
"Ми не автономія, ми не федерація, ми окрема держава ДНР. Ні в якому разі ми не побудуємо відносини з Києвом так, ніби ми є частиною України", - сказав він журналістам в Донецьку.
При цьому він заявив, що налаштований на вибудовування партнерських відносин з Києвом в перспективі. "Ми повинні вибудувати добросусідські та партнерські відносини з Києвом", - сказав глава ДНР.
Як повідомлялося, проросійські бойовики так званої "ДНР" протягом квітня-травня 2015 року виплачували пенсії та зарплати (на деяких підприємствах та в бюджетних установах) частково або повністю недійсними рублями Російської Федерації.
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
