За минулу добу з трьох областей України евакуйовано 1615 людей — Старух

Поділитися
За минулу добу з трьох областей України евакуйовано 1615 людей — Старух © Радио Свобода
Голова Запорізької ОДА наголосив, що евакуацію потрібно прискорювати, поки не почався опалювальний сезон. 

Евакуація з тимчасово окупованих територій з наближенням опалювального сезону перетворюється на крайню необхідність. Влада працює над тим, аби перемістити на підконтрольну Україні територію якомога більше жителів захоплених міст, зокрема на Херсонщині, Запоріжжі та Донеччині. За минулу добу зі згаданих областей було евакуйовано 1615 людей, повідомив очільник Запорізької ОДА Олександр Старух

За даними чиновника, в Запорізькій області для внутрішньо переміщених осіб організували районні хаби, які займаються забезпеченням комфортних умов для переселенців.

«За минулу добу виїхало 1615 осіб, серед яких 409 — діти. Евакуйовані — жителі Запорізької, Херсонської та Донецької областей. А для створення зручних умов створені спеціальні районні хаби, в яких опрацьовують проблемні питання і налагоджують систему. Зараз робота побудована так, що місцева влада безпосередньо спілкується зі своїми людьми, об'єднуючи і підтримуючи один одного», — повідомив Старух. 

Він наголосив, що питання евакуації з територій, де ведуться бойові дії, постає все гостріше. За словами Старуха, деякі жителі ставляться до власної безпеки та безпеки своїх дітей безвідповідально і до останнього відмовляються переїжджати у захищені міста. Крім того,  з наближенням зими всі тимчасово окуповані території залишаться без опалення через відсутність газопостачання, тому місцевих мешканців терміново потрібно рятувати вже зараз. 

Раніше повідомлялося, що українська влада готує обов’язкову евакуацію з деяких частин трьох областей України

Виходячи з логіки ведення війни рф, немає сумнівів, що напередодні зими об’єкти комунальної та енергетичної інфраструктури великих міст будуть піддані ракетним атакам. І це може зробити життя людей у своїх будинках неможливим. Що можна протиставити цьому крім протиповітряного захисту?  Як підготуватися до найгіршого сценарію, якщо ворог зруйнує об’єкти критичної інфраструктури? Відповіді в своєму матеріалі «Як пережити зиму в умовах війни» шукав Олександр Сергієнко.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі