За два роки на заробітки за кордон виїхали 1,2 мільйона українців

Поділитися
За два роки на заробітки за кордон виїхали 1,2 мільйона українців За два роки на заробітки за кордон виїхали 1,2 мільйона українців
До кризи в єврозоні основними країнами призначення українських мігрантів були Італія, Іспанія, Португалія, але за останні два роки міграція перемістилася до країн Центрально-Східної Європи і Росії.

1,2 мільйона українців виїхали на заробітки за кордон у 2011-2012 роках. Координатор проекту з питань трудової міграції, експерт Міжнародної організації праці Тетяна Міненко повідомила, що в 2011-2012 роках найбільшим потік трудових мігрантів був з України до Російської Федерації і Польщі, на другому місці серед країн ЄС - Італія, на третьому - Чехія, пише "Радіо Свобода".

Близько трьох мільйонів громадян України хоч раз виїздили за кордон з метою працевлаштування, в рамках так званої сезонної міграції.

До кризи в єврозоні основними країнами призначення українських мігрантів були Італія, Іспанія, Португалія, але за останні два роки міграція перемістилася до країн Центрально-Східної Європи і Росії.

Як повідомила Міненко, розширений міграційний профіль України склали у рамках міжнародного проекту з управління міграційними процесами в Євросоюзі та у країнах-сусідах. Технічну та фінансову допомогу Україні у здійсненні проекту надають Міжнародна організація з міграції, Міжнародна організація праці та Євросоюз. Профіль містить докладні дані про трудову міграцію всередині країни і за її межами, включаючи вікові, гендерні, професійні особливості працівників.

Міграційний профіль повинен надати українському уряду і міжнародним інституціям інформацію про міграційні процеси в Україні.

Варто відзначити, що в єврозоні зафіксовано рекордний рівень безробіття - у вересні він досяг 12,2%. Незважаючи на те, що цей показник не зробив різких стрибків у порівнянні з серпнем, за місяць кількість безробітних збільшилася на 60 тисяч.

За даними статистичної служби Європейського союзу (Євростат), у вересні 2013 року в єврозоні налічувалося 19 мільйонів 447 тисяч безробітних. Порівняно з серпнем 2013 року, кількість безробітних зросла на 60 тисяч, порівняно з вереснем 2012 року - на 996 тисяч.

Серед держав-членів єврозони найнижчі показники безробіття зафіксовано в Австрії (4,9%), Німеччині (5,2%) і Люксембурзі (5,9%), найвищі - у Греції (27,6% у липні 2013 року) та Іспанії (26,6%).

У порівнянні з минулим роком, рівень безробіття збільшився у шістнадцяти державах єврозони, в одинадцяти впав, і залишався стабільним у Чехії. Найвище зростання було зареєстровано на Кіпрі (з 12,7% до 17,1%) та Греції (з 25% до 27,6% у період з липня 2012 по липень 2013 року). Найбільше зниження спостерігалося у Латвії (15,6% до 11,3% в період між другим кварталом 2012 року і другим кварталом 2013 року) та Естонії (10,0% до 8,3% в період з серпня 2012 року по серпень 2013 року).

У вересні 2013 року рівень безробіття у США склав 7,2%, скоротившись порівняно з 7,3% у серпні 2013 року і з 7,8% у вересні 2012 року. !zn

Читайте також:

В єврозоні знову побито рекорди з безробіття

Мінсоцполітики готує нові заходи щодо боротьби з безробіттям

ООН прогнозує рекордний рівень безробіття у 2013 році

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі