На донецькому напрямку ситуація була найбільш гострою. Українські позиції біля Авдіївки обстрілювали з танків, мінометів калібру 120-мм та 82-мм, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів. Бойовики також вели вогонь з танків, 82-міліметрових мінометів, гранатометів та великокаліберних кулеметів по позиціям біля шахти "Бутівка". Українські позиції біля Верхньоторецького та Луганського обстрілювались з 82-міліметрових мінометів, озброєння БМП та кулеметів великих калібрів. Крім того, бойовики вели вогонь з протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів поблизу Кам'янки, Зайцевого та Пісків. Українські позиції біля Майорського та Новгородського обстрілювались з гранатометів, а біля Троїцького – з кулеметів та стрілецької зброї.
На маріупольському напрямку бойовики вели вогонь по позиціям біля Мар'їнки та Красногорівки з мінометів калібру 82-мм та гранатометів. Українські позиції поблизу Широкиного та Водяного обстрілювали з БМП та гранатометів різних систем. Позиції під Павлополем та Талаківкою бойовики обстріляли з протитанкових гранатометів та кулеметів великих калібрів, а опорні пункти в районі Новогригорівки – з кулеметів великих калібрів. Біля Лебединського та Водяного активізувались ворожі снайпери.
На луганському напрямку проти українських позицій біля Катеринівки застосовувались міномети калібру 82-мм та автоматичні гранатомети. Бойовики також обстріляли з гранатометів та великокаліберних кулеметів позиції біля Новозванівки. Українські позиціїї поблизу Донця обстрілювались з автоматичних гранатометів.
Нагадаємо, 29 березня, Тристороння контактна група в Мінську погодила введення в зоні АТО з 1 квітня режиму повного припинення вогню, а також розведення сил і засобів від Станиці Луганської.
З моменту оголошення режиму тиші в зоні АТО бойовики щодня його порушують, у тому числі, активно застосовуючи заборонені Мінськими домовленостями види озброєнь.