З Луганська скасовано всі потяги

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Рух пасажирських поїздів у напрямку Луганська обмежено станцією Ясинувата. УЗ поверне всі гроші за квитки вже куплені пасажирам. Крім того, змінено також маршрути поїздів в напрямку Донецька і Маріуполя.

Донецька залізниця у суботу, 26 липня, скасувала відправлення пасажирських поїздів з Луганська. Про це йдеться в повідомленні прес-служби донецької залізниці.

"У зв'язку з нестабільною обстановкою в Донбасі сьогодні, 26.07.14, пасажирські поїзди з залізничного вокзалу Луганськ відправлятися не будуть", - йдеться в повідомленні.

Рух пасажирських поїздів у напрямку Луганська обмежена станцією Ясинувата.

При поверненні проїзних документів на скасовані поїзди дальнього сполучення або на поїзди, що курсують за зміненим маршрутом і непроходящие станції, на які були придбані квитки, пасажирам будуть повернуті кошти за придбані квитки в повному обсязі.

Повернення посадочних документів і електронних проїзних документів здійснюється у квиткових касах.

Згідно з повідомленням, також змінено маршрути прямування в напрямку Донецька і Маріуполя.

"Усі пасажирські поїзди у напрямку Донецька/Маріуполя сьогодні будуть слідувати через станції Синельникове, Лозова, Слов'янськ та Ясинувата. З Донецька/Маріуполя - відповідно, через Ясинувату, Костянтинівки, Слов'янська і Лозову", - зазначили в донецькій залізниці. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 6
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
anatolii
28 Листопада 2019, 00:10
Не так Україна СТАЛА, як навіть, або давно БУВ Донбас. Ще у Громадянську війну Ленін говорив, що без створення альтернативної Донбасу бази більшовики Росію втратять (війну програють)... Тому вони і створювали і створили: " Заводы, которые строились в России, производили не кофемолки, чайники и тазики. Они производили либо танки, либо сталь для танков, либо электричество, которое нужно было, чтобы получить сталь, которая была нужна, чтобы изготовить танки. Кто спроектировал эти заводы? Главным проектировщиком был Альберт Кан — самый известный промышленный архитектор Америки, проектировщик заводов Форда. С 1929 по 1932 год фирма Альберта Кана — в России она обманчиво называлась «Госпроектстрой», чтобы скрыть тот факт, что фирма американская — спроектировала для России 571 промышленное предприятие. В их числе: тракторные заводы в Сталинграде, Челябинске, Харькове, Томске; самолетостроительные заводы в Краматорске и Томске; автомобильные заводы в Челябинске, Москве, Сталинграде, Нижнем Новгороде, Самаре; кузнечные цеха в Челябинске, Днепропетровске, Харькове, Коломне, Люберецке, Магнитогорске, Нижнем Тагиле, Сталинграде; станкостроительные заводы в Калуге, Новосибирске, Верхней Сольде; прокатный стан в Москве; литейные заводы в Челябинске, Днепропетровске, Харькове, Коломне, Люберецке, Магнитогорске, Сормово, Сталинграде; механические цеха в Челябинске, Люберецке, Подольске, Сталинграде, Свердловске; теплоэлектростанция в Якутске; сталелитейные и прокатные станы в Каменском, Коломне, Кузнецке, Магнитогорске, Нижнем Тагиле, Верхнем Тагиле, Сормово; Ленинградский алюминиевый завод; Уральская асбестовая фабрика и пр. Проще сказать, что Кан спроектировал всю российскую промышленность. За это он получил от Сталина 2 млрд долл., что в нынешних ценах составляет около 220 млрд долларов." ( Юлія Латиніна ) В Україні, читаємо, лише Краматорськ, Харків, Дніпропетровськ... Тобто промисловий кулак чи потенціал СРСР перемістився на схід. Далекоглядно? Так! Попереду була війна.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі