"Не може бути справжньої демократії без свободи слова. Ми, Європейська федерація журналістів, покладаємо великі надії, що новий президент України і обраний у майбутньому парламент і новий Кабінет міністрів стануть послідовно відстоювати свободу слова і права журналістів, за які виступає НСЖУ. Ми підтримуємо таку ініціативу Національної спілки вашої країни", - констатував Гутієрес.
Голова НСЖУ Сергій Томіленко висловив надію на підтримку Декларації на захист свободи слова учасниками парламентських виборів.
Раніше головний редактор "Української правди" Севгіль Мусаєва повідомила в інтерв'ю DT.UA про те, що НСЖУ в даний час не є репрезентативним органом всього журналістського співтовариства.
Повну відео-версію інтерв'ю дивіться тут
Повну друковану версію інтерв'ю читайте тут
Зазначимо, у Чернігівській області 14 червня побили двох журналістів. З початку року в Україні зафіксовано 30 нападів на журналістів. Згідно з даними моніторингу "Індекс фізичної безпеки журналістів України, безпосередньо в травні сталося сім нападів.
Найжорстокішим і найрезонанснішим у травні стало побиття журналіста і блогера з Черкас Вадима Комарова. Він вже місяць без свідомості і знаходиться в стані медичної коми.