ЗСУ не будуть стирати з лиця землі міста в Донбасі, як Росія в Чечні – глава Генштабу

Поділитися
ЗСУ не будуть стирати з лиця землі міста в Донбасі, як Росія в Чечні – глава Генштабу Муженко пояснив різницю між українською та російською армією © Міністерство оборони України
Українська армія протистоїть окупантам в Донбасі, але методи росіян для нас неприйнятні.

Українські військові не можуть воювати з власним народом, як це робила російська армія, заявив начальник Генерального штабу - головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко.

"Ми - не вони і не можемо знищувати власний народ, жодна "перемога" не варта таких жертв. Треба шукати інший шлях. Це стосується всіх окупованих територій - як у Донбасі, так і в Криму", - сказав Муженко в інтерв'ю агентству "Укрінформ".

Говорячи про можливість військового врегулювання конфлікту, начальник Генштабу заявив, що "ймовірні військові відповіді існують, а реальних військових рішень немає".

"Окуповані території – це міста та селища, де живуть українці. Ми протистоїмо російським окупантам, але не можемо вчиняти так, як вони вчиняли в Чечні або нині діють у Сирії, знищуючи цілі міста з використанням стратегічних бомбардувальників", - заявив Муженко.

За його словами, тепер військові тримають ситуацію під контролем і свою роботу повинні зробити політики.

"Я думаю, що кожен має займатися своєю справою. Військові виконають свій обов'язок. Ми надійно тримаємо ситуацію під контролем і не дозволимо противнику дестабілізувати ситуацію на лінії зіткнення або у інших регіонах України. Відтак, своє слово мають сказати політики", - додав начальник Генштабу.

Нагадаємо, що в разі референдуму про статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей половина населення (49,6%) взяла б у ньому участь, чверть населення (25,5%) – не взяла б, а ще чверть опитаних (24,4%) не визначилися.

Більшість тих, хто взяв би участь у референдумі (53,6%) підтримали б офіційне визнання окупації цих територій та їх ізоляцію до встановлення офіційного контролю над цими територіями з боку України.

29,6% тих, хто взяв би участь у референдумі підтримали б надання цим територіям особливого статусу, амністію для учасників сепаратистських рухів, які не скоїли тяжких злочинів, та проведення виборів до встановлення офіційного контролю над цими територіями з боку України.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі