У Харкові вже семеро загиблих, у тому числі родина з двома дітьми

Доповнено
Поділитися
У Харкові вже семеро загиблих, у тому числі родина з двома дітьми © ДСНС України
Загалом у місті вже шестеро загиблих, а рятувальна операція ще триває.

Шестеро людей загинули у Харкові в ніч на понеділок, 18 серпня, внаслідок атаки російських уданих дронів на місто, які влучили у житловий будинок, повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Щойно на місці ранкового удару знайдено ще одне тіло загиблого. Тож вбитих окупантами мирних харківʼян вже шестеро», - написав мер.

Об 11:25 Ігор Терехов повідомив, що число загиблих у Харкові зросло до семи.

«Кілька хвилин тому з-під завалів витягли тіло ще однієї жертви ранкового терористичного обстрілу Харкова. Загиблих тепер сім», - написав він.

Згодом він опублікував відео ранкового удару по будинку. 

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій та місцевої влади, внаслідок удару по будинку загинули двоє неповнолітніх дітей – дівчинка 1,5 роки та 16-річний хлопець, а також ще шестеро дітей отримали поранення.

За попередніми даними, постраждали 20 людей. Водночас рятувальники змогли дістати живими з-під завалів двох людей – чоловіка та жінку.

«Наразі аварійно-рятувальні роботи та гасіння пожежі тривають. На місці ворожого обстрілу працюють близько 140 рятувальників та 39 одиниць техніки, у тому числі важка інженерна та спеціальна. Залучені піротехнічні, кінологічні розрахунки та психологи ДСНС», - заявили у рятувальній службі.

Керівник ГУ Національної поліції у Харківській області Сергій Болвінов зазначив, що у житловий будинок, де триває рятувальна операція, вдарили відразу п’ять «шахедів» з різних боків.

«У квартирі на п'ятому поверсі загинула ціла родина. Чоловік з жінкою, 16-річний хлопець та його півторарічна сестричка. Вже маємо інформацію, що в гості до них напередодні приїхала бабуся. Тіло жінки також знайшли під завалами, встановлюємо особу за ДНК», - повідомив він деталі.

Що стосується постраждалих дітей, то у 6-річного хлопця та 11-річної дівчини шокова реакція, 14-річна дівчина отримала вибухове поранення та вивих суглоба, вибухове поранення також у її 10-річного сусіда, ще одного підлітка порізало уламками скла.

Під завалами можуть бути ще люди, рятувальна операція триває.

18 серпня у Харкові та Харківській області оголошений Днем жалоби.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі