Вілкул отримав 6 мільйонів доларів готівкою за частку в Рістон Холдинг - Вадим Нестеренко

Поділитися
Вілкул отримав 6 мільйонів доларів готівкою за частку в Рістон Холдинг - Вадим Нестеренко Вадима Нестеренко Фото з korrespondent.net
Готівку для передачі привіз офіційний інкасатор банку.

Партнер Вадима Нестеренко в Рістон Холдинг Олександр Вілкул отримав 6 мільйонів доларів готівкою в рамках угоди з продажу частки політика в їх спільному бізнесі.

В цілому угода оцінювалася у 20 мільйонів, але зірвалася через шахрайських дій Вілкула та його підлеглого Максима Романенко.

Про це агробізнесмен Нестеренко заявив в інтерв'ю виданню «Кореспондент».

За його словами, в липні 2020 року мав бути реалізований перший етап багатомільйонної угоди, коли з обумовленої суми у 20 мільйонів доларів Вілкулом особисто і його довіреними особами було отримано 6 мільйонів.

«Це легальні гроші з моїх банківських рахунків, вони є в моїй декларації про доходи. Перший транш в еквіваленті 2,25 мільйона доларів був переданий уповноваженому представнику Вілкула », - розповів власник Рістон Холдинг.

Готівкові для передачі, за його словами, привіз офіційний інкасатор банку. Другий транш у розмірі 3,75 мільйона доларів був переданий Вілкулу особисто в присутності численних свідків.

«Там працювали відеокамери - тобто вся процедура передачі грошей чітко зафіксована. Це сталося після того, як нотаріально були підписані документи по переоформленню власників агрогосподарств », - заявив в інтерв'ю бізнесмен.

Однак, через деякий час, за словами Нестеренка, сторона Викула подала позови і зараз намагається скасувати зміну власників у вже проданих ними агрогосподарствах, за які вже отримані гроші.

«Мотивація демонстративно смішна і безмежна - мовляв, люди Романенко, коли оформляли передачу своїх майнових прав, підсунули нотаріуса фіктивні нотаріальні документи про згоду на операцію їх дружин. А тепер через суд відкликають це згоду », - повідомив Нестеренко.

На думку бізнесмена, таким чином Вілкул та його оточення вказали на шахрайський задум у своїх діях.

«Якщо перевести таку мотивацію з юридичної на зрозумілу мову, то заявники публічно зізнаються, що вони скористалися свідомо недійсним і фіктивним документом, щоб ввести нотаріуса в оману і зробити шахрайські дії. Тобто люди відкрито зізнаються і беруть на себе кримінальну статтю », - резюмував Власник Рістон Холдинг.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі