Військовий: Російська піхота створює на фронті основні проблеми

Поділитися
Військовий: Російська піхота створює на фронті основні проблеми © ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ
Захисники все рідше розповідають про здійснення ворогом механізованих атак. Тактика РФ — застосування малих штурмових груп. 

Український військовий Станіслав "Осман" Бунятов розповів, що сьогодні на фронті всі проблеми створює російська піхота. На своєму Tg-каналі він пояснив, що коли техніка РФ їде з десантом, українські захисники атакують її FPV-дронами та "гасять" на землі насамперед окупантів, тоді як саму "броню" добивають "молоді ентузіасти, для яких важливо заробити "бали".  

Для Сил оборони, продовжив військовий, 30-40 одиниць піхоти РФ, "як купа мишей для кота": "Поки відволікаєшся на одного, п'ятеро біжать до позиції". 

Нагадаємо, речник 3-ї ОШБр Олександр Бородін розповів про ситуацію на харківському напрямку, де сьогодні відбуваються дрібні атаки російською піхотою, яка невеликими групами рухається вперед. Він зауважив, що тривають також удари БпЛА, артилерією та авіацією. Так окупанти намагаються повільно виснажити особовий склад ЗСУ. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі