Відносна більшість українців хоче відновлення ядерного статусу країни

Поділитися
Українці хочуть ядерну бомбу
Ідея відновлення ядерного статусу знаходить підтримку в усіх макрорегіонах України. Окрім Донбасу.

Україна має знову отримати статус ядерної держави - так вважає відносна більшість українців (43%), проти цієї ідеї 37% і ще 20% не визначилися. Про це свідчать результати травневого соцопитування фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова.

Однак, згідно з даними опитування, 39% респондентів населення не вірять, що відновлення ядерного статусу України можливе, 33% - вважають, що можливе, а 28% не змогли відповісти.

Найбільше прихильників повернення статусу ядерної держави - у Західному (51% - за, 28% - проти) і Центральному (53% і 29%) макрорегіонах. На Півдні також переважають прихильники доцільності ядерного статусу (43% - за і 32% - проти). На Сході частки тих, хто вважає це необхідним або навпаки непотрібним, однакові (по 38%).

Донбас - єдиний регіон України, де абсолютна більшість виступає проти відновлення ядерного статусу України (65%), і де найменша частка прихильників такої ідеї (19%).

Опитування було проведено фондом "Демократичні ініціативи" спільно з Центром ім. Разумкова з 14 по 18 травня 2014 року у всіх регіонах України, за винятком Криму. Загалом було опитано 2011 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. !zn

Читайте також:

МЗС: Україна не планує відновлювати ядерний статус

Як зупинити атомну бомбу, в руках якої ядерна валізка?

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі