Вибух в Одесі: над морем збили ворожий безпілотник

Поділитися
Вибух в Одесі: над морем збили ворожий безпілотник
Окупанти продовжують повітряну розвідку.

У Одесі пролунав потужний вибух. Місцевими силами ППО над морем було збито ворожий БПЛА-розвідник. Про це повідомляє Одеська міська рада з посиланням на інформацію оперативного командування "Південь".

Також у повідомленні наголошується, що ворог продовжує повітряну розвідку з метою подальшого нанесення ракетних ударів.

Нагадаємо, напередодні у Білгород-Дністровському районі Одеської області закрили міст у бік Одеси. Він перекритий через пошкодження, отримані внаслідок ракетного удару з боку РФ.

Нагадаємо, попередню атаку Росія вчинила з акваторії Каспійського мора.  Загарбники влучили в один військовий об'єкт та два житлові будинки. Серед загиблих – тримісячна дівчинка.

Також російські окупанти обстріляли територію Есманської громади Сумщини. Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив про більше ніж 50 прильотів за півгодини. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі