Ветерани АТО заблокували ділянку траси Київ-Чоп: названо причину

Фото
Поділитися
Протестувальники пропускають лише транспорт екстрених служб.

Ветерани російсько-української війни перекрили ділянку траси Київ-Чоп у Житомирській області, пропускають лише транспорт екстрених служб, повідомляє пресслужба обласного управління Національної поліції.

Близько 11:00 у середу, 15 липня, учасники акції почали рухатися пішохідним переходом поблизу одного з населених пунктів області (у поліції кажуть, що це село Гадзинки, медіа повідомляє про село Левків). Люди ходять безперервно в обидва боки, блокуючи проїзд транспорту.

Безпосередньо перед самим початком акції  керівник громадської спілки «Ветеран Російсько-Української війни Житомирщини» Сергій Артьомов залишив на своїй сторінці в Facebook допис: «Ми починаємо…». А також виклав світлини з учасниками акції.

«У Житомирському районі наразі частково обмежено рух транспорту через акцію громадян. Учасники акції частково обмежили рух транспорту. Люди рухаються по пішохідному переходу, пропускаючи автомобілі екстрених служб»,- розповіли у Нацполіції.

У пресслужбі патрульної поліції «Житомир.info» уточнили, що причиною акції ветеранів стало питання виділення земельних ділянок.

«Перекрито рух на автодорозі Киів-Чоп, в обидві сторони. Учасники АТО перекрили рух дорогою, це пов'язано із земельними ділянками для учасників АТО», - розповів журналістам пресофіцер патрульної поліції області Ігор Іванюк.

На місці працюють поліцейські, які організовують об’їзд для транспортних засобів, забезпечують громадський порядок і безпеку учасників дорожнього руху, а також проводять роз’яснювальну роботу з протестувальниками.

У поліції просять водіїв взяти до уваги інформацію про утруднення руху на ділянці траси Київ-Чоп при плануванні поїздок і за можливості обирати іншим маршрут.

«Наразі поліцейські організували об’їзд вказаної ділянки автодороги і закликають із розумінням поставитись до тимчасових незручностей у русі транспорту», - наголосили у поліції.

За даними дослідження соціологічної компанії Kantar до пільг, про які найбільше знають ветерани, але не можуть скористатися через недосконалий механізм, відноситься отримання земельної ділянки.

«Пояснити такий попит на матеріальні пільги можна тим, що інші напрямки в державі не розвинені і не комунікуються належним чином», - зазначає координаторка аналітично-адвокатського центру «Юридична сотня» Вікторія Івасик.

Водночас, вважає Івасик, держава повинна поступово переходити від компенсаційних пільг до гарантій, які сприятимуть реалізації потенціалу і досвіду, отриманого на війні. Докладніше читайте в матеріалі автора «Пільги для ветеранів: риба або вудочка?» для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі