В Зеленського розповіли, скільки міст окупанти повністю знищили в Україні

Поділитися
В Зеленського розповіли, скільки міст окупанти повністю знищили в Україні © t.me/polkazov
Найбільше постраждали Донецька та Луганська області, де загарбники завдали деяким населеним пунктам непоправної шкоди. 

З моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну окупанти повністю знищили шість міст. Про це повідомив заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко у відеозверненні до учасників форуму «Відродження України – відродження громад». 

За словами представника влади, найбільше постраждали Донецька та Луганська область. Там деякі міста було зруйновано вкрай сильно. До них відносяться Маріуполь, Волноваха, Рубіжне, Попасна, Лиман і Сєвєродонецьк. Також важка ситуація в окупованих громадах Херсонської області, значних руйнувань зазнали окремі громади Миколаївщини та Запоріжжя. У Харкові повністю знищена частина мікрорайону Північна Салтівка.

«За нашими попередніми підрахунками, в країні зруйновано понад 350 тисяч об’єктів та мільйони квадратних метрів житлової, освітньої, медичної, спортивної інфраструктури, пошкоджено тисячі кілометрів автомобільних і залізничних шляхів, аеропорти, порти та багато іншого. Частину з цих об’єктів можна відновити, частина зруйнована вщент», – заявив Тимошенко.

Заступник голови ОП зазначив, що зараз українська влада разом з європейськими партнерами працює над майбутнім відновленням зруйнованої інфраструктури, а також створенням нової, яка буде відповідати «найвищому рівню європейської та світової якості й інклюзивності». За словами Тимошенка, важливим кроком у цьому напрямку стане липнева конференція в Лугано, де обговорюватиметься участь міжнародних партнерів у відновленні та модернізації України.

Раніше повідомлялося, що в ЄС вже почали працювати над новими санкційними пакетами проти Росії.

Кількість пошкодженого та зруйнованого житла в Україні впритул наближається до 35 мільйонів кв м. Навіть при відносно спокійній економічній та соціальній ситуації для його відновлення може знадобитися не один рік. Чи можна швидше забезпечити житлом всіх, хто втратив оселі, читайте в тексті Дмитра Ісаєнка «Відбудуємо за п’ять років: як пришвидшити відновлення житла в Україні».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі