При цьому сама сесія ЗНО розпочнеться 22 травня і завершиться 13 червня, вона стартує з тестів із математики. Графік проведення додаткової буде оприлюднений до 30 квітня поточного року.
Майбутні учасники ЗНО повинні зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), сформувати і роздрукувати реєстраційну картку. Після цього необхідно сформувати комплект реєстраційних документів.
"Комплект документів учні, які у цьому році проходять ДПА (державну підсумкову атестацію – ред.) у формі ЗНО, подають до закладу освіти, в якому навчаються", - йдеться у повідомленні на сайті УЦОЯО.
Усі інші учасники зовнішнього незалежного оцінювання формують та подають комплект документів самостійно, відправляючи рекомендованим листом у регіональний центр оцінювання.
Скласти ЗНО-2018 можуть не лише випускники ліцеїв, гімназій і шкіл, але й студенти професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, а також особи, які випустилися у минулі роки.
За умови успішної реєстрації на ЗНО-2018 учасник отримує з регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення.
Нагадаємо, під час вступної кампанії у 2018 році абітурієнти зможуть подати максимум сім заяв у чотири вищі навчальні заклади на підставі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Згідно з постановою Міністерства освіти і науки України, подання заяв до вишів у 2018 році проходитиме з 12 по 26 липня.
Детальніше про особливості нової вступної кампанії читайте у статті Оксани Онищенко "Олег Шаров: "При вступі буде більше математики, фізики, хімії та іноземної мови" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".