В Україні скорочується цифровий розрив – дослідження

Поділитися
В Україні скорочується цифровий розрив – дослідження В Україні самоліквідується ще одна форма нерівності © Андрій Товстиженко, DT.UA
Гендерна нерівність серед користувачів інтернету була подолана ще в 2012 році. Скорочується розрив між містом і селом.

У травні 2018 року регулярно користувалися Інтернетом (принаймні раз на місяць) дві третини жителів України (65%), свідчать дані опитування дослідження компанії Factum Group Ukraine, проведеного за ініціативою Інтернет-асоціації України (ІнАУ).

Як наголошується в повідомленні, дослідження показало поступове зменшення "цифрового розриву", який характеризує нерівність використання сучасних цифрових технологій (насамперед, Інтернету) різними соціальними групами.

Так, сукупна частка інтернет-користувачів у селах і містах із населенням до 100 тис. збільшилася з 51% три роки тому до 56%, а частка інтернет-користувачів старше 55 років збільшилася за цей же період з 12% до 15%. Вирівнюється також інтернет-проникнення по регіонах України. Гендерний "цифровий розрив" був ліквідований ще в 2012 році.

Інтернет-асоціація України

Опитування проводилося компанією Factum Group Ukraine в травні 2018 року методом особистого інтерв'ю серед 2093 респондентів у віці від 15 років по всій Україні, за винятком окупованих територій.

Нагадаємо, що за даними опитування Research & Branding Group, у лютому 2017 року телебачення приблизно вдвічі (58%) обходить інтернет (30%) за частотою згадування в якості джерела для отримання інформації. Всі інші ЗМІ безнадійно відстають від лідерів: радіо – 2%, преса – 2%, важко відповісти 8%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі