Міністерство освіти і науки оприлюднило проект Плану реалізації експерименту з впровадження електронних підручників та Національної електронної освітньої платформи.
Документ містить загальні підходи до проведення апробації дослідних зразків е-підручників та поетапного запровадження їх у школах, а також бачення щодо структури та функціонування е-платформи.
Передбачається, що пілотування електронних підручників у школах розпочнеться вже в 2018/2019 навчальному році і триватиме до кінця 2020/2021 н.р. За цей час планується дослідити використання експериментальних зразків за 41 назвою підручників (5 назв у перший рік, 13 – у другий, 23 – у третій).
Ресурсом для розміщення електронного освітнього контенту та забезпечення вільного доступу до е-підручників стане Національна освітня е-платформа. Загалом вона міститиме щонайменше 9 функціональних модулів і в подальшому має стати одним з елементів забезпечення освітнім контентом та освітніми послугами для навчання впродовж життя.
Як писало DT.UA раніше в Києві був реалізований пілотний проект із закупівлі носіїв і електронних підручників для учнів 5 класів 14 шкіл.
Детальніше про проблеми столичних шкіл читайте у матеріалі Оксани Онищенко "Школа, яку ми вибираємо" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".