В Україні створили сайт для пояснення реформи системи догляду і підтримки дітей

Поділитися
Він покликаний заповнити цей інформаційний пробіл.

В Україні з'явився новий онлайн-ресурс «Знай Де-І». Він присвячений реформі системи догляду та підтримки дітей. Цей сайт був створений громадською спілкою «Українська мережа за права дитини» (УМПД) для доступного пояснення ключових аспектів реформи деінституціалізації — процесу переходу від інтернатного виховання до сімейних та індивідуальних форм догляду, повідомляє пресслужба.

На сайті «Знай Де-І» користувачі можуть знайти відповіді на поширені питання щодо інтернатів, їхньої трансформації, альтернативних форм виховання, впливу реформи на громади та джерел фінансування для впровадження змін. Основна мета платформи — пояснити шкідливий вплив інтернатів на дітей та показати можливі шляхи підтримки сімей у кризових ситуаціях.

Голова правління УМПД та  програмна директорка МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна Дар’я Касьянова зазначає, що більшість українців не усвідомлюють негативних наслідків інтернатного виховання та не знають про альтернативи. Ресурс покликаний заповнити цей інформаційний пробіл.

До слова, УМПД, заснована у 2014 році, об'єднує 33 національні та міжнародні організації, що працюють над захистом прав дітей. У 2023 році організація стала членом європейської мережі Eurochild, яка охоплює понад 200 організацій із 41 країни.

Раніше ми писали, який розмір соціальної допомоги для батьків, які усиновили дитину. Допомога при усиновленні дитини надається у у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні дитини, тобто, на сьогоднішній день - 41 280 грн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі