При цьому секретар РНБО додав, що в глобалізованому світі, де війни все більше стають гібридними, захист інформації та пристроїв для роботи з нею є вкрай важливим, оскільки для кіберзлочинів не існує кордонів.
"У цьому контексті секретар РНБО України повідомив про роботу над оновленою Стратегією кібербезпеки, і зазначив, що в Апараті РНБО України триває робота над розвитком Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) у відповідності з сучасними викликами, головним завданням якого визначено, зокрема, прогнозування і виявлення потенційних і реальних кіберзагроз, а також забезпечення РНБО України аналітичними матеріалами", - йдеться в повідомленні.
Данілов також підкреслив, що Володимир Зеленський приділяє багато уваги питанням кібербезпеки, і за підсумками засідання РНБО України 7 грудня прийнято низку рішень в цій сфері.
"У свою чергу, члени американської делегації відзначили, що Україна дає відсіч кібератакам. Співробітники Сенату США відзначили співзвучна підтримки України в Конгресі та Сенаті, свідченням чого, зокрема, є виділення 300 млн дол. військової допомоги, а також введення санкцій щодо російської енергетики", - йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялося про те, що Служба кібербезпеки відбила в листопаді 11 хакерських атак. Зловмисники також намагалися зламати сайт президента України Володимира Зеленського. Детальніше про хакерські атаки читайте у статті Германа Богапова "Україна стала плацдармом для кібератак" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".