В ООН назвали розслідування вбивства Шеремета "тестом для України"

Поділитися
В ООН назвали розслідування вбивства Шеремета ООН: розслідування вбивства Шеремета стане перевіркою для влади України © Роман Кравець
В Україні виявили помітне зростання насильства та залякування журналістів.

Заступник верховного комісара з прав людини Кейт Гілмор заявляє, що розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета є тестом для української влади.

Розслідування недавнього вбивства журналіста Павла Шеремета стане перевіркою здатності і готовності українських відомств розслідувати випадки зазіхань на свободу засобів масової інформації, яка необхідна для розвитку вільного суспільства", - сказала вона на сесії Ради ООН з прав людини.

Як наголошується в доповіді, журналісти та працівники ЗМІ продовжують відчувати тиск з боку СБУ, збройних сил та збройних груп.

"Ми виявили значне збільшення насильства і переслідування журналістів, а також відсутність відповідальності", - сказала вона.

Журналіст Павло Шеремет загинув рано вранці в середу, 20 липня, в результаті підриву автомобіля. Вибух стався о 7:45 ранку, коли журналіст виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.

Свідками вибуху виявилися журналісти "17 каналу", які пояснили свою присутність на місці злочину випадковістю.

Слідство розглядає кілька основних версії причин вбивства журналіста Павла Шеремета – професійні відносини, особиста неприязнь і "російський слід". Крім того, є версія, що справжньою метою замаху міг бути не Шеремет, а керівник інтернет-видання "Українська правда" Олена Притула, якій належав підірваний автомобіль.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі