В окупованому Луганську, центр якого заблокували озброєні люди, уже кілька годин не працюють телебачення і радіо, повідомляють місцеві жителі.
"Вже 2 години не працює ні один телеканал. Радіо теж не працює. Може, хоч ви мені розповісте, що тут у нас відбувається?", - сказав один зі співрозмовників агентства "Укрінформ".
Тим часом на YouTube-каналі виходять випуски новин так званої ДТРК "ЛНР", в яких показують невідомих озброєних людей і бойову техніку в центрі Луганська.
Інший луганчанин розповів про те, що не зміг сьогодні отримати в поштовому відділенні грошовий переказ.
"Ми з дружиною підійшли - відділення закрито. Поки ми дивилися оголошення на дверях, вийшов співробітник пошти. На наше запитання, коли можна буде отримати гроші, він заявив, що десь за годину до того інкасаторська машина приїхала і забрала всі гроші і додав, що раніше такого ніколи не було", - зазначив співрозмовник агентства.
За його словами, він бачив досить велику чергу біля одного з місцевих банків. Це здивувало чоловіка, оскільки городяни звикли до напівпорожніх банківських приміщень.
Як припускає агентство, луганчани побоюються розвитку конфлікту між угрупованнями ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького та "екс-міністра внутрішніх справ" "ЛНР" Ігоря Корнета, тому і почали запасатися всім необхідним.
Нагадаємо, що вранці у вівторок, 21 листопада, центр окупованого Луганська оточили озброєні невідомі без розпізнавальних знаків, а під "управління МВС" підігнали БТР. Екс-"міністр" Корнет забарикадувався в будинку разом з лояльним йому колишнім спецпідрозділом "Беркут". За непідтвердженими даними, до Луганську з окупованого Донецька були перекинуті три армійських "Урали" з бойовиками "ДНР". "Чужі бойовики" заблокували "адмінбудівлі" і зірвали роботу "Народної ради ЛНР". Наказ Плотницького звільнити Луганськ вони виконувати відмовилися.
Раніше у групі ІС повідомили про те, що ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький звільнив "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета. Незважаючи на те, що Корнета звільнили з формулюванням "у зв'язку з відкриттям стосовно нього кримінальної справи", між ним і Плотницьким тривалий час фіксувалося протистояння. Перед звільненням "голова МВС" доручив підлеглим перейти на посилений режим "служби", також були організовані бойові чергування для протистояння захопленню об'єктів "міністерства" лояльними Плотницькому бойовиками. В оточенні Плотницького ці заходи викликали резонанс, Корнета запідозрили у спробі "силового перевороту і захопленні влади".