"Насильство ніколи не є прийнятною відповіддю на незгоду з редакційною політикою, навіть якщо новини вважаються провокаційними та спірними", – йдеться в офіційній заяві Міятович, оприлюдненій ОБСЄ у понеділок, 5 вересня.
Представник ОБСЄ нагадала, що напад засудили також президент України Петро Порошенко та Національна спілка журналістів. Міятович позитивно оцінила оперативну реакцію правоохоронних органів на інцидент.
"Я вітаю швидкий початок розслідування з боку влади. Я сподіваюся, що вони зроблять все від них залежне, щоб гарантувати безпечну роботу співробітників "Інтера" – зазначила представник ОБСЄ.
Міятович також висловила стурбованість забороною в'їзду в Україну журналісту "Інтера" Данилові Русакову і ще декільком співробітникам телеканалу, а також у зв'язку з розслідуванням Служби безпеки України стосовно журналістки Марії Русакової та менеджера телеканалу Ігоря Шувалова, які є громадянами Росії.
Нагадаємо, під час акції протесту проти редакційної політики каналу "Інтер" у неділю, 4 вересня, в студії телекомпанії "Національні інформаційні системи" почалася пожежа. На місце інциденту прибули рятувальники і машина швидкої допомоги. До 18:00 пожежникам вдалося ліквідувати пожежу. У ДСНС повідомили, що за вечір офіс телекомпанії підпалювали двічі.
Кількох учатніков акції затримала поліція. Як повідомив глава МВС Арсен Аваков, більшість учасників акції протесту є колишніми військовослужбовцями 30-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України.
Радник Авакова Зорян Шкіряк заявив, що у МВС розглядають версії умисного підпалу телестудії, так і самопідпалу, до якого може бути причетна адміністрация телеканалу.