Спостерігачі ОБСЄ звернулися до глав української та російської делегацій в Спільному центрі з контролю і координації за перемир'ям про надання списку озброєння, яке повинно знаходитися в місцях відводу згідно з Мінськими домовленостями.
В ОБСЄ також констатували постійне "зникнення" важкого озброєння з місць відводу.
"Місія продовжує досліджувати зони, куди важке озброєння має бути відведено. Але там його не виявляється. Масштаб проблеми такий великий, що місія звернулася до глави російської і української делегації в СЦКК для надання списку відведеного озброєння. Але, те що цей список не надано нам безпосередньо, не дозволяє нам ефективно моніторити виконання Мінських домовленостей", - цитує слова заступника глави місії ОБСЄ в Україні Олександра Хуга кореспондент ZN.UA.
Хуг також зазначив, що в зоні АТО спостерігається постійне пересування військової техніки, і вона неодноразово була зафіксована біля лінії розмежування, тобто там, де її не повинно бути.
У той же час, у березні 2015 року в ЗСУ прозвітували про завершення відведення важкого озброєння понад 100 мм калібру.Тоді в ОБСЄ заявляли, що отримали список відведеного озброєння від України.
При цьому протягом весни, літа і зими в ОБСЄ відзначали, що відведене озброєння зникає з місць його зберігання і бойовиків, і в українських військових.
Чергове припинення вогню в Донбасі було оголошено 1 вересня 2015 року. У той же час, Тристороння контактна група досі не може домовитися про відвід важкого озброєння калібром менше 100 мм.