"Вітаю обвинувачення одного з головних нападників та організаторів атаки, проте серйозно стурбований вироком, який обмежує право на правосуддя родини журналіста", - зазначив представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір.
На думку Дезіра, таке судове рішення – умовний термін для Юрія Крисіна - у подальшому призведе до безкарності. Він також наголосив на тому, що з моменту вбивства журналіста минуло вже понад три роки, проте виконавців цього злочину досі повністю не притягнено до відповідальності, зазначає DW.
У зв'язку з цим він закликав Київ "проводити повні та ефективні розслідування усіх смертей журналістів та докласти всіх зусиль, аби покласти край безкарності подібних злочинів".
Нагадаємо, В'ячеслав Веремій був убитий озброєними "тітушками" в Києві у ніч з 18 на 19 лютого 2014 року під час Революції Гідності.
У вбивстві підозрювали 45-річного Джалала Алієва на прізвисько Діма Дагестанець. У липні стало відомо про ліквідацію Алієва поблизу Горлівки.
Своєю чергою керівник групи "тітушок" Крисін обвинувачувався у тому, що в складі групи бив журналіста Веремія бейсбольною битою біля Михайлівської площі.
22 грудня Шевченківський райсуд Києва засудив його до чотирьох років позбавлення волі умовно, звільнивши від покарання з випробувальним терміном у два роки. Крисін у суді визнав свою провину в хуліганстві та нанесенні тілесних ушкоджень, однак він заперечує, що умисно вбив журналіста.
Детальніше про вирок у справі Веремія читайте у матеріалі Євгенії Закревської "Суд виніс м'який вирок Крисіну, який напав на журналіста під час Майдану".