В МОН розкритикували освітнього омбудсмена за опитування батьків щодо формату навчання

Поділитися
В міністерстві кажуть, що дослідження було нерепрезентативним.

В Міністерстві освіти та науки заявили про нерепрезентативність даних освітнього обмудсмена Сергія Горбачова про «неготовність батьків до очного навчання дітей у школах», та пообіцяли уже найближчим часом оприлюднити результати фахового опитування на цю тему.

«Оприлюднені освітнім омбудсменом Сергієм Горбачовим дані за підсумками «опитування» батьків стосовно бажаної форми навчання їхніх дітей у новому навчальному році не є репрезентативними. Про це зазначає і сам омбудсмен», - заявили у міністерстві та додали, що професійне опитування учасників освітнього процесу із різних питань на постійній основі проводить Державна служба якості освіти України.

Зокрема 8 серпня служба завершила опитування щодо готовності до початку навчання з 1 вересня 2022 року, участь у якому  взяли близько 100 тис. учасників.

«Нині фахівці ДСЯО завершують обробку та узагальнення результатів, які найближчим часом будуть оприлюднені. На відміну від «опитування» Офісу освітнього омбудсмена, моніторингові дослідження ДСЯО здійснюють із чітким дотриманням методологічних, методичних та організаційно-технічних процедур, аби отримати достовірні соціологічні дані. Саме тому результати опитувань і моніторингів Державної служби якості освіти є репрезентативними», - запевняють у міністерстві.

При цьому в МОН додали, що не будуть коментувати чи роз’яснювати оприлюднені результати «опитування» Офісу освітнього омбудсмена.

Напередодні освітній омбудсмен Сергій Горбачов опублікував опитування  батьків, які перебувають в Україні, що вони думають про вибір між очним та дистанційним навчанням. Згідно з його результатами майже три чверті респондентів заявили, що не готові, щоб з 1 вересня їхні діти навчалися очно. При цьому згодні на очне навчання дітей в школах, за даними опитування, лише 13,8% опитаних батьків.

Віра українців у перемогу і планування розвитку після неї викликають повагу наших західних союзників. Про плани на майбутнє в системі освіти читайте в матеріалі Михайла Винницького «Як розвивати освіту після війни».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі