В Міноборони прокоментували чутки про конфлікт між вищими органами військово-політичного керівництва

Поділитися
В Міноборони прокоментували чутки про конфлікт між вищими органами військово-політичного керівництва © Ганна Маляр / Facebook
Російський наратив має на меті дестабілізувати ситуацію та послабити оборонний потенціал країни.

Останніми днями в мережі активно просувається непідтверджена інформація про можливі кадрові перестановки у вищому військово-політичному керівництві України. Тож в Міноборони поспішили спростувати новий російський наратив та пояснили, для чого противник намагається його розповсюджувати. Відповідну заяву зробила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

"Знову в інформаційному просторі України, Росії та навіть Європи, одночасно розповсюджується наратив, який деструктивно впливає на здатність країни протистоять російській військовій агресії. Зокрема мова йде про міфічний конфлікт між вищими органами військово-політичного керівництва, а саме протистояння Генерального штабу ЗСУ з Офісом Президента та Міністерством оборони" - йдеться у заяві.

Дана інформаційно-психологічна операція ворога покликана для того, щоб розповсюдити в суспільстві вигідні агресору ідей та настрої. Маніпуляції громадською свідомістю та створення необхідної напруги, має наметі спровокувати справжній конфлікт всередині військово-політичного керівництва України. 

Таким чином противник хоче досягнути одразу декількох стратегічних цілей, а саме ослаблення центру прийняття державних рішень, оборонного та наступального потенціалу українського суспільства.

"Простими словами: якщо ми всі між собою пересваримось - нас легше зламати та завоювати. Цього ворог і добивається" - наголошує Маляр.

Тож якщо вам трапляються на очі кричущі заголовки відповідного змісту, покликані викликати бурхливу емоційну реакцію, слід звернути увагу на джерело цієї інформації. Як правило зустрічаються невизначені формулювання на кшталт “неназвана особа з Офісу Президента” або “анонімне джерело в Міністерстві оборони”.

Росія не вперше намагається проводити інформаційно-психологічні операції та розповсюджувати вигідні для агресора наративи. При чому спрямовані не тільки на українське суспільство, але і на міжнародних партнерів України. Доволі часто трансляторами російських фейків є й іноземці. Раніше Центр протидії дезінформації виявив понад сотню представників міжнародної спільноти, які прямо або опосередковано просувають проросійські ідеї.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі