В Ірпені почали прокладати водогін з Києва, також завершується будівництво переправи через річку. Міський голова Ірпеня Олександр Маркушин розповів про відновлення зруйнованого окупантами міста.
«Попри те, що сьогодні неділя, в Ірпені й для Ірпеня протягом дня знову кипітиме робота. Відправляємо чергову групу волонтерів на прибирання міста. Завершуємо будівництво переправи через річку. Починаємо прокладати водогін з Києва», – зазначив Маркушин.
Він зазначив, що робити вищевказане допомагають підрядники, а також «Київводоканал» та «Житомирводоканал».
Водночас Товариство Червоного Хреста для забезпечення жителів Ірпеня водою виділило 20 млн грн.
«Я щиро дякую усім, хто допомагає Ірпеню відроджуватися!», – додав Маркушин.
Нагадаємо, 2 квітня від загарбників вдалося звільнити усю Київську область. Міста почали поступово розмінувати та допускати журналістів, волонтерів. Братські могили, тіла, що обгоріли, на тротуарах та зґвалтовані неповнолітні – вітчизняні ЗМІ та інші інформаційні ресурси продовжують публікувати свідчення з територій, що близько місяця перебували під окупацією.
За даними німецької розвідки, перехоплені радіоповідомлення військових РФ про масові вбивства в Бучі свідчать, що це не були випадкові дії чи вчинки окремих військових, які втратили контроль над собою. Це скоріше звичайна тактика чи навіть стратегія Росії для залякування українців.
Бучу назвали другою «Сребреницею», а загадкова руzька душа під пісні Лепса попрямувала до Пекла. Найкращий день, який тепер може настати, — покарання воєнних злочинців. Включно з російськими генералами, котрі віддають накази, солдатами, що стріляють у мирних людей, пропагандистами й артистами, які співають і брешуть на підтримку кривавого режиму. Але для того, щоб це сталося, потрібно виконати дві умови. Які? Про це читайте у статті Інни Ведернікової «Розлюднення Росії. Хто і як документує звірства «русского міра» в Бучі».