В ГУР пояснили, чому війська РФ відчули «кадровий голод» одразу після вторгнення в Україну

Поділитися
В ГУР пояснили, чому війська РФ відчули «кадровий голод» одразу після вторгнення в Україну © Міноборони Росії / Telegram
За кількістю, частини забезпечення військ РФ домінують над бойовими підрозділами.

Війська РФ відчули «кадровий голод» одразу після вторгнення в Україну. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

За словами представника ГУР МО Вадима Скібіцького, структура російських збройних сил створена ще за радянськими принципами комплектування. Зокрема, за кількістю, частини забезпечення військ РФ домінують над бойовими підрозділами.

Він пояснив, що в армії РФ багато підрозділів здійснюють лише охорону й оборону об’єктів, як на території Росії, так і за її межами. Для прикладу, Москва має потужний контингент в Сирії.

Також РФ має розгалужену мережу військових баз на території колишнього СРСР, це і Вірменія, і Таджикистан, російський військовий контингент в Нагірному Карабаху та Казахстані.

«Таким чином, якщо скласти це в єдине, то виходить 300-350 тисяч, які Росія може застосувати у війні проти України», – заявив представник української розвідки.

«Кадровий голод» у військах РФ яскраво проявився після значних втрат особового складу, яких загарбники зазнали ще з перших днів війни.

За даними ГУР, у березні-квітні керівництво РФ прийняло рішення використовувати у бойових діях тільки військовослужбовців, які підписали відповідні контракти зі збройними силами РФ.

Однак, коли суттєво збільшилася кількість загиблих і поранених російських солдатів, кількість охочих підписати контракт для проходження військової служби у Росії зменшилася.

За шість з половиною місяців повномасштабної війни, російська армія зазнала значних безповоротних втрат. За даними американської розвідки, нині в лавах Збройних сил РФ, залучених у бойових діях в Україні, відчувається значний "кадровий голод".

Тому все частіше зустрічаються повідомлення про те що, до лав війська вербують в'язнів та людей на тимчасово окупованих територіях.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі