У п'ятницю, 9 вересня, в Україну прийдуть дощі. Опади очікуються у західних областях, а також у Київській, Чернігівській, Одеській, Миколаївській, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській.
Через це найближчими днями у річках Закарпатської області очікується підвищення рівня води, повідомляє Укргідрометцентр.
Згідно з прогнозами, 9-11 вересня у річках Закарпаття рівень води підвищиться на 0,3-1,2 метра, в межах корінних берегів та без негативних наслідків.
У п'ятницю, 9 вересня у місцях, де пройдуть сильні зливи, очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках із можливим підтопленням понижених місць у населених пунктах.
У гірських районах оголошено помаранчевий, II рівень небезпеки, пов'язаний із загрозою формування селів — сильних потоків води, що несуть каміння та уламки породи.