Шиклі затримали в Україні 18 серпня. Через місяць його звільнили, зобов'язавши носити електронний браслет - суд визнав достатніми ці заходи контролю в рамках процедури екстрадиції. За словами адвоката, між владою Франції та Ізраїлю є угода про те, що Шиклі може відбути залишок свого терміну в Ізраїлі, але в разі екстрадиції до Франції можливе і дострокове звільнення засудженого. Камінський зазначив, що його підзахисний вже провів близько трьох років ув'язнення у Франції та Ізраїлі.
20 травня 2015 року суд Парижа заочно засудив Шиклі до семи років в'язниці і штрафу в мільйон євро за те, що той обікрав відомі банки і підприємства: Alstom, НЅВС, Banque postale, Crédit lyonnais, Thompson та інші. Прокуратура вимагала десяти років ув'язнення.
Обманним шляхом Шиклі вдалося отримати близько 8 мільйонів євро. На його ім'я відправили ще більше 52 мільйонів євро, але в останній момент ця операція була заблокована. Ще 20 мільйонів євро підприємства відмовилися перевести на його рахунок після перевірок.
Жільбер Шиклі просто дзвонив в компанії і представлявся їх директором або співробітником спецслужб і вимагав великі суми грошей. В якості привода він використовував аргументи про боротьбу з тероризмом чи з відмиванням грошей. За даними прокуратури, таким чином Шиклі обдурив 52 співробітників 33 банків або підприємств.
У 2009 році Жільбера Шиклі заарештували у Франції, де він кілька місяців провів у попередньому ув'язненні. Потім втік до Ізраїлю. Влада Франції оголосила його в міжнародний розшук.
Як пише Le Point, співкамерником Шикли в Україні був 32-річний французький громадянин Антоні Лазарович, якого влада Франції розшукують по іншій справі про шахрайство.
Видання демонструє відео, як обидва ув'язнених п'ють в камері СІЗО горілку відомого бренду.
Про життя і махінаціях Жильбера Шиклі у Франції зняли художній фільм Je compte sur vous ("Я розраховую на вас").