Українським каналам дозволили мовити на Донбас без ліцензій

Поділитися
Українським каналам дозволили мовити на Донбас без ліцензій Нацрада дозволила мовлення в Донбасі без ліцензії
У Нацбанку шукають способи мовлення в окупованих регіонах.

Національний рада з питань телебачення і радіомовлення дозволив ряду українських телеканалів тимчасове мовлення на Донбас без ліцензій.

"Нацрада видала тимчасовий дозвіл на тестове мовлення ряду телеорганізацій, зокрема телерадіокомпанії "Ірта", телеканалу "Україна", "5 каналу", "Радіо 24", "Студії "1+1" і "Еспрессо TV", - повідомив голова Національної ради Юрій Артеменко на брифінгу в четвер.

Нацрада, за словами Артеменка, прийняла відповідне рішення у зв'язку з захопленням редакційних і студійних приміщень мовників на окупованих територіях Донбасу. Голова Нацради також зазначив, що ведеться робота щодо встановлення передавачів і пошуку вільних радіочастот для того, щоб "мешканці Донецької та Луганської областей могли чути голос правди".

Читайте також: Блогери відреагували на черговий фейк "Первого канала" фотожабами

На поточний момент в Донбасі майже безроздільно панують місцеві сепаратистські та російські ЗМІ, витісняючи все українське. На базі і частотах колишньої обласної держтелерадіокомпанії (ОДТРК) в Луганську функціонує телеканал "Луганськ-24", а на базі державного ФМ-Радіо "Пульс" - сепаратистський радіо з тим же назвою "Луганськ-24".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі