Українські військові не мають наміру за допомогою сили відновлювати контроль над 3.
"Ми не збираємося військовими засобами відновлювати контроль над територією, де знаходиться літак", - сказав він на прес-конференції в середу в Києві.
"Ми пропонуємо для моніторингу ситуації, можливо, використовувати безпілотні засоби, які могли б здійснювати технічні дослідження території, і вони засвідчать, що з боку української армії ніяких активностей тут не відбувається", - підкреслив віце-прем'єр.
Він повідомив також, що президент України 3 уповноважив робочу групу для проведення консультацій у Мінську про забезпечення допуску міжнародних експертів на місце падіння літака.
"Президент України уповноважив нашу контактну групу вилетіти до Мінська завтра і провести консультації для того, щоб наші вимоги було виконано. Ми хочемо, щоб з боку ОБСЄ було здійснено контроль, що з боку української армії немає ніякої протидії в зоні катастрофи", - поінформував віце-прем'єр.
Гройсман зазначив, що президент України вимагає, щоб у четвер було забезпечено доступ міжнародних експертів в зону катастрофи Боїнга.
Він висловив жаль, що міжнародні експерти не можуть потрапити на місце катастрофи і що немає можливості забрати останки загиблих.
"Нам штучно заважають туди потрапити", - сказав він.
Також він повідомив, що в середу було прийнято рішення розмістити поблизу з місцем катастрофи базу, де зможуть оселитись міжнародні експерти. !zn
Читайте також:
Спостерігачам ОБСЄ знову не вдалося дістатися до місця аварії Боїнга
Місія ОБСЄ в Ростовській області почала спостереження за роботою ПП "Гуково" і "Донецьк"
В Донецькій області терористи збили Боїнг-777 малазійських авіаліній
Експерти з Нідерландів та Австралії досі не можуть потрапити на місце катастрофи "Боїнга"