"На сьогодні ми відпрацьовуємо навчання по артобстрілам, мета – визначити ступінь ураження при різних типах обстрілу. Але вперше за роки Незалежності України ми будемо визначати ступінь ураження з урахуванням наукового потенціалу. Ракетних військ і артилерії знову підпорядкували науково-дослідний центр, який і має визначити методи максимального вогневого ураження при мінімальних витратах боєприпасів", - сказав Горбилев у п'ятницю, на полігоні "Дівички" (Київська область), повідомляє "Інтерфакс-Україна"
Горбилев зазначив, що до залучення вчених у військах "не зважали ні на пальне, ні на боєприпаси".
"На сьогодні у нас їх (палива і боєприпасів – ред.) достатньо, однак з урахуванням досвіду АТО, стало ясно, що старі розрахунки за використання боєприпасів і знарядь не мають сенсу. Тому ми і вирішили використовувати науку для нових розрахунків... з меншою кількістю можна підвищити ступінь ураження",- пояснив командувач.
До практичної фази навчань на полігоні "Дівички" залучено підрозділи інженерних військ і артилерійські підрозділи, які проводили навчальні стрільби з артилерійських систем великих калібрів, в тому числі гаубиць і САУ 2С7 "Піон" (самохідна 203-мм гармата).
Як повідомлялося, у Збройних силах України по всій території країни проходять стратегічні командно-штабні навчання "Рубіж – 2016".