Українська розвідка підбила підсумки року: понад 600 ліквідованих бойовиків

Поділитися
Українська розвідка підбила підсумки року: понад 600 ліквідованих бойовиків Втрати бойовиків перевищили півтори тисячі осіб © vk.com/strelkov_info
У 2019-му окупаційні війська втратили в Донбасі 110 одиниць озброєння і техніки.

Російсько-окупаційні війська за рік бойових дій в Донбасі втратили понад півтори тисячі осіб пораненими та вбитими, повідомляє пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.

"За даними військової розвідки втрати російсько-окупаційних військ протягом 2019 року склали: безповоротними – 619 осіб, пораненими та травмованими – 939 осіб", - наголосили у штабі.

До того ж, за цей період окупанти втратили 110 одиниць озброєння і військової техніки.

"Об'єднані сили продовжують виконувати бойові завдання щодо відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації. Слава Україні!", - додали військові.

Чому окупанти зазнають значних втрат: Українські розвідники багато разів розповідали про причини втрат окупаційних військ. І це не лише бойові дії.

Через відсутність карт мінних полів та хаотичне встановлення вибухових пристроїв бойовики підриваються на власних мінах. А через недостатню координацію між "підрозділами" - відкривають вогонь по сусідніх позиціях.

Поширені у лавах окупаційних військ алкоголізм, наркоманія, туберкульоз і СНІД. А також "розбірки" із застосуванням зброї під час розподілу награбованого. Часто й густо зустрічається і практика розстрілу "дезертирів" без суду і слідства.

"Їх там нєт": Попри численні докази присутності кадрових російських військових в Донбасі, у Кремлі від них традиційно відхрещуються. Загиблих і поранених росіян вивозять до Ростовської області, зокрема, так званими "гумконвоями". У листопаді-грудні Росія відправила в ОРДЛО одразу декілька таких, а загалом у 2019 році – 11.

Нагадаємо, упродовж червня-листопада на сході України відбулося розведення військ на трьох ділянках лінії зіткнення в Донецькій і Луганській областях: поблизу Станиці Луганської (26 червня), Золотого (29-31 жовтня), Богданівки та Петрівського (9-11 листопада).

Розведення військ в Донбасі й імплементація в українське законодавство "формули Штайнмаєра" були умовами Кремля для нової зустрічі в "нормандському форматі" на рівні лідерів країн-учасниць. Однак гарантувати дзеркальне відведення окупаційних військ у Кремлі відмовилися, до того ж президент РФ Володимир Путін пригрозив повернути бойовиків на ділянки розведення, якщо там будуть українські поліція та Нацгвардія.

Відведення ЗСУ почалося попри відсутність семиденного режиму "тиші" і регулярні обстріли бойовиків. Під час попередніх спроб розведення бойовики згодом повертались на залишені позиції.

Докладніше про розведення в Донбасі та прогнозовані наслідки цього кроку читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Війна Зеленського: чи можна зупинити Путіна розведенням?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі