За його словами, з 2014 року відремонтовано та оновлено 50% ОВТ (озброєння і військової техніки).
"Протягом 2014-2018 років проведено великий обсяг роботи з відновлення боєздатності ОВТ як за рахунок ремонту, так і за рахунок поставки нового (модернізованого) ОВТ і створення практично "з нуля", системи технічного забезпечення військ на всіх рівнях", - сказано в повідомленні прес-служби генштабу ЗСУ.
Шевцов зазначив, що протягом 2014-2018 років у ЗСУ було сформовано 16 бойових бригад і збільшено чисельність існуючих, що збільшило потребу в ОВТ більш ніж на 10 тисяч одиниць, які були вилучені з Центру надлишкового майна.
"З метою забезпечення Збройних сил прийнято на озброєння і розпочато поставки у війська боєприпасів і ракет вітчизняного виробництва, таких як 7,62-мм снайперські патрони, 40-мм гранатометному постріли для підствольних та автоматичних гранатометів, 60-мм мінометні постріли, 152-мм боєприпаси до артилерійських систем, 300-мм реактивні керовані снаряди "Вільха", - повідомили в Генштабі.
Крім того, розпочато масове переозброєння військ вітчизняними протитанковими ракетними комплексами "Стугна-П" і "Корсар". З метою підтримання запасів ракет і боєприпасів у стані боєготовності відновлено роботу 8 цехів складання і ремонту ракет і боєприпасів. Крім того, відремонтовано близько 37 тис. тонн боєприпасів.
Як повідомлялося, Україна планує розвивати високоточну ракетну зброю власного виробництва.
Раніше повідомлялося, що протягом 5 років Україні вдалося створити реактивну систему залпового вогню "Вільха" з керованими ракетами, також закінчується розробка і поставка комплексу крилатих ракет "Нептун". ЗСУ взяли на озброєння і закуповують сучасні БПЛА українського виробництва такі як "Спектатор", "Фурія", "Лелека", "FlyEye" та інші.
Командувач Об'єднаними силами Сергій Наєв заявив, що українські військовослужбовці готові до виконання будь-яких бойових завдань.