Українці за останні два роки різко збільшили покупку імпортних товарів

Поділитися
Українці за останні два роки різко збільшили покупку імпортних товарів Все більше українців можуть собі дозволити імпортні товари © Андрій Товстиженко, DT.UA
Економіка України поволі зростає з початку 2016 року. Дані опитування підтверджують підвищення добробуту.

Протягом останнього року кожен другий українець (50%) купував товари імпортного виробництва, тоді як не купували їх 45% опитаних, а ще близько 5% не впевнені, купували або не купували імпортне, свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group, проведеного в лютому 2018 року.

Як відзначають автори дослідження, в порівнянні з травнем 2016 роком в настроях і вподобаннях українців відбулися істотні зміни. Так, якщо в 2016 році розрив між купували і не купували імпортні товари становив 18% на користь не купували імпортне, то в лютому 2018 року вже відзначається переважання (+5%) купували імпортні товари.

Дослідження проводилося компанією R&B з 7 по 16 лютого 2018 року серед 1801 осіб по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО. Помилка вибірки склала 2,4% при рівні довірчої ймовірності Р=0,95.

Як свідчать дані опитування КМІС, у 2017 році 12% українців вважають, що вони не мають достатньо грошей на їжу. "Це високий показник, але за всі роки існування України як незалежної держави він був менше тільки в 2008 році до початку фінансової кризи, в 2013 році і на початку 2014 року. У 2012 році рівень бідності теж був 12%, а в усі інші роки незалежності України рівень бідності був вище, ніж зараз", - зазначають соціологи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі