Українці найкраще ставляться до Польщі, Євросоюзу і до Білорусі

Поділитися
Українці найкраще ставляться до Польщі, Євросоюзу і до Білорусі Українці тепло ставляться до країн ЄС, але й тоталітарний режим в Білорусі їх чимось приваблює © svaboda.org
Добре ставлення до ЄС характерно для молодих мешканців Заходу і Центру України, до Білорусі – для літніх громадян Сходу.

Громадяни України найкраще ставляться до Польщі та Європейського Союзу (48% тепло або дуже тепло), а також до Білорусі (46%), свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в березні на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Про теплі почуттях до США повідомили 40% респондентів, до Угорщини – 28%, до Румунії – 25%, до Росії – 22%.

Соціологічна група "Рейтинг"

Позитивне ставлення до країн ЄС характерно для жителів Заходу України, до Білорусі – для Сходу країни.

Соціологічна група "Рейтинг"

Дослідження проводилося Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) з 15 по 31 березня 2018 року серед 2400 громадян по всій Україні, за винятком окупованих територій. Допустима похибка не перевищує 2.0%. Коефіцієнт охоплення респондентів – 65,4%.

Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного у грудні 2017 року, прозахідний і проукраїнський вектори є сьогодні однозначно домінуючими в суспільстві. Половина опитаних (50%) відповіли, що хочуть, щоб їх діти жили в Україні, ще третина вибрали б для місця їх життя Європейський Союз, 7% - США, і лише 2% - Росію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі